Článek NEBEZPEČÍ - TORZE ŽALUDKU

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: NEBEZPEČÍ - TORZE ŽALUDKU

02. 11. 2011 - 07:58

martin ludwig: Během několika hodin náš pes nás tímto způsobem opustil přesně podle těchto symptomů, nestihli jsme odhadnout, co se mu stalo, naivně jsme si mysleli, že se vyblije a posere a bude to dobrý, ale bohužel přes noc "čertík" uhynul. Živte psy jen granulemi a u křížených plemen nehleďte na kvalitu, ale nepodávejte psům, maso typu hovězí a vepřové a ne ve velkých dávkách, u psa stačí jak si lehne hravým způsobem na záda a muže dojít k problému typu torze žaludku. To je má rada na závěr pro všechny milující pejskaře. S pozdravem Martin a Sylva.

12. 10. 2013 - 18:06

maartinka: Je to opravdu hrozné "onemocnění". Zrovna to doma s naším labradorem řešíme, už je u veterináře a já doma netrpělivě čekám výsledek se slzami v očích. Přesné symptomy jako jsou tu popsané. Dva dny zvrací neustále pěnu, jen doufám, že bude vše v pořádku. Neváhejte a rychle k veterinářovi, ať není pozdě.

11. 01. 2016 - 12:45

petr: Během pár hodin jsem přišel o německého ovčáka 7měsíců starého. Ráno při odchodu do práce byl absolutně v pohodě a odpoledne v 15:30 byl mrtví. V Jihlavě na pitvě potvrdili torzi žaludku..